Lūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Izskatās, ka Jūsu pārlūkprogramma vairs netiek atbalstīta. Lūdzu, atjauniniet pārlūkprogrammu, lai iegūtu drošāku un efektīvāku pārlūkošanas pieredzi.


Lūdzu, izmantojiet vienu no šīm pārlūkprogrammām:

Itella LatviaItella Latvia

Vēlos atgriezt sūtījumu nosūtītājam – kāda ir noteiktā kārtība?

Informācija un palīdzība
Vēlos atgriezt sūtījumu nosūtītājam – kāda ir noteiktā kārtība?
Kategorija: Noteikumi saņēmējiem

Ja nepieciešams atgriezt GLS sūtījumu, lūdzu, sazinieties ar nosūtītāju, lai precizētu sūtījuma atgriešanas iespējas un kārtību.

Ja vēlaties atgriezt DHL sūtījumu, lūdzu sekojiet šai kārtībai:

  1. Ja esat saņēmis DHL sūtījumu ar uzlīmi Weltpaket vai DHL Paket International, sūtījuma atgriešanu veiciet, dodoties uz Jums ērtāko Latvijas pasta nodaļu.
  2. Ja esat saņēmis DHL sūtījumu ar uzlīmi DHL Parcel Connect, Jūs varat atgriezt sūtījumu, ja nosūtītājs pakā ir ievietojis atgriešanas jeb Return uzlīmi. Ja šāda uzlīme nav ievietota, Jums nepieciešams sazināties ar nosūtītāju un pieprasīt  Jums atsūtīt sūtījuma atgriešanas uzlīmi.

Iepakošana sūtījuma atgriešanai

Lūdzu, rūpīgi iepakojiet savu sūtījumu, izmantojot papildus iekšējo iepakojumu, ja tas ir nepieciešams. Ārējam iepakojumam ir jābūt no izturīga un stingra materiāla. Lūdzu, izmantojiet kvalitatīvu sūtījuma aizlīmēšanas metodi, it īpaši, ja pakas saturs ir smags. Detalizēti iepakošanas ieteikumi ir atrodami šeit

Uzlīmes pievienošana iepakojumam

Lūdzu, pielīmējiet uzlīmi ārējam iepakojumam tā, lai uzlīme netiktu pārlocīta uz pakas stūriem un lai tā apsegtu sākotnējo uzlīmi, ar kuru sūtījums tika piegādāts. Pareizi uzlīmētai atgriešanas uzlīmei pilnībā jānosedz iepriekšējais uzlīmes svītrkods (lai tas vairāk nebūtu redzams).

Kā atgriezt sūtījumu

Lūdzu, piesakiet sūtījuma atgriešanu (pasūtiet kurjeru), rakstot uz e-pasta adresi express.lv@itella.com vai sazinoties ar Klientu apkalpošanas servisu pa tel. 67815914 vai 29153495, darba dienās no 8:00 – 18:00 vai aizpildot kontakta formu.

Sūtījumu paņemšana

Rīga Pieteikums saņemts līdz plkst.14:00 Sūtījuma paņemšana pieteikuma dienā
Rīga Pieteikums saņemts pēc plkst.14:00 Sūtījuma paņemšana nākamajā darba dienā
Ārpus Rīgas Pieteikums saņemts līdz plkst.16:00 Sūtījuma paņemšana nākamajā darba dienā
Ārpus Rīgas Pieteikums saņemts pēc plkst.16:00 Sūtījuma paņemšana aiznākamajā darba dienā