Lūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Izskatās, ka Jūsu pārlūkprogramma vairs netiek atbalstīta. Lūdzu, atjauniniet pārlūkprogrammu, lai iegūtu drošāku un efektīvāku pārlūkošanas pieredzi.


Lūdzu, izmantojiet vienu no šīm pārlūkprogrammām:

Itella LatviaItella Latvia

Smartpost sūtījumu cenas uz ES valstīm

Smartpost sūtījumu cenas uz ES valstīm

Sūtījumu piegādes cenas ir Eiro valūtā, ietverot 21% PVN.

ValstsXS
5 x 34 x 42 cm
S
12 x 34 x 42 cm
M
20 x 34 x 42 cm
L
36 x 34 x 42 cm
XL
60 x 36 x 60 cm
līdz 5 kg.līdz 35 kg.līdz 35 kg.līdz 35 kg.līdz 35 kg.
Austrija13,9914,9925,9934,9939,99
Beļģija14,9915,9826,9934,9939,99
Bulgārija13,9914,9925,9934,9955,98
Čehija13,9914,9925,9934,9939,98
Dānija13,9914,9925,9934,9939,98
Francija (1. zona)15,9916,1925,9834,9949,98
Francija (2. zona)69,9974,9879,9889,9899,98
Grieķija (1. zona)18,9918,9928,9834,9969,99
Grieķija (2. zona)32,9939,9869,9979,9999,98
Horvātija15,9916,9925,9935,9959,99
Īrija (1. zona)16,9917,9928,9834,9949,99
Īrija (2. zona)39,9845,9949,9959,9969,99
Itālija (1. zona)14,9915,9826,9934,9949,99
Itālija (2. zona)29,9834,9939,9845,9859,99
Kipra45,9849,9899,98129,98179,98
Luksemburga14,9915,9926,9934,9949,99
Malta39,9945,9859,9965,9975,99
Monako22,9925,9935,9949,9959,99
Nīderlande14,9915,9826,9935,9949,99
Polija13,9914,9925,9934,9939,98
Portugāle (1. zona)16,9917,9929,9834,9959,99
Portugāle (2. zona)69,9979,99169,99189,98199,99
Rumānija13,9914,9925,9934,9955,99
Slovākija13,9914,9925,9934,9959,99
Slovēnija13,9914,9925,9934,9949,99
Spānija (1. zona)17,9918,9928,9834,9949,98
Spānija (2. zona)18,9920,9928,9834,9949,98
Spānija (3. zona)79,9989,98109,99119,98139,99
Spānija (4. zona)109,99119,98139,99159,98179,99
Ungārija (1. zona)14,9914,4424,9934,9949,99
Ungārija (2. zona)14,9915,9826,9934,9949,99
Vācija13,9914,9925,9934,9939,98
Zviedrija15,9916,9925,9934,9939,98