DHL sūtījumu piegādes noteikumi Latvijā

Saskaņā ar nosūtītāja izvēlēto pakalpojuma veidu, pasūtītās preces no ārzemju interneta veikaliem var tikt piegādātas arī uz Smartpost paku termināļiem vai Smartpost paku punktiem (Narvesen).

Diemžēl, veicot preču pasūtījumu, pircējam ne vienmēr tiek sniegta pietiekama informācija par piegādes veidu Latvijā un attiecīgajā pirkuma vietnē pircējam tiek lūgts norādīt tikai savu kā saņēmēja mājas adresi. Ja piegādes pakalpojums paredz ievietošanu Smartpost tīklā, norādītās mājas adreses dati tiek izmantoti, lai sūtījums vēl pirms tā saņemšanas Latvijā, automātiski tiek iešķirots uz tuvāko Smartpost vietu.

Lai izvairītos no situācijām, pie kurām Jūs kā saņēmējs noteikti vēlaties pakas piegādi uz norādīto adresi, bet paka tomēr tiek novirzīta uz paku izsniegšanas punktu, lūdzam precizēt piegādes pakalpojuma nosacījumus, sazinoties ar nosūtītāju pirms pirkuma veikšanas.

Tiklīdz sūtījums tiks saņemts Latvijā, to novirzīsim uz piegādi:

  • uz Jūsu mobilo telefonu tiks nosūtīta īsziņa (SMS) par pakas izņemšanu, ja sūtījums tiks ievietots Smartpost terminālī vai paku punktā. Īsziņā Jums tiks nosūtīts unikālais PIN kods, kā arī Smartpost vietas adrese un instrukcija sūtījuma saņemšanai. Lūdzam izņemt Jūsu sūtījumu pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 7 kalendāro dienu laikā. Neizņemtie sūtījumi pēc noteiktā uzglabāšanas dienu skaita tiek atgriezti nosūtītājiem.
  • pirms piegādes Jūs saņemsiet kurjera zvanu vai īsziņu (SMS), ja piegāde būs ar kurjeru uz adresi. Ja piegādes brīdī Jūs nebūsiet uz vietas un kurjeram nebūs iespējas ar Jums sazināties, Jūsu pastkastītē tiks atstāts paziņojums par piegādes mēģinājumu vai nosūtīta īsziņa. Lai vienotos par atkārtotu sūtījuma piegādi, lūdzam sazināties ar mums, aizpildot pieteikumu mājas lapā https://itella.lv/sazinieties-ar-mums/pieteikt-atkartotu-piegadi/.

Ja Jums rodas papildus jautājumi vai neskaidrības par piegādes kārtību, lūdzam sazināties ar mūsu Klientu apkalpošanas speciālistiem, kas Jums sniegs atbalstu un palīdzēs rast risinājumu problēmsituācijās. Mūsu Klientu Servisa kontakti atrodami sadaļā Kontakti


Vairāk jaunumu