DHL sūtījumu piegādes noteikumi Latvijā

Saskaņā ar nosūtītāja izvēlēto pakalpojuma veidu, pasūtītās preces no ārzemju interneta veikaliem var tikt piegādātas arī uz Smartpost paku termināļiem vai Smartpost paku punktiem (Narvesen), kaut arī piesakot preču pasūtījumu, Jūs esat norādījis savu mājas vai darba vietas adresi. 

Ja nosūtītājs ir norādījis pietiekamus sūtījuma datus (precīzu saņēmēja adresi un kontakttelefonu), kā arī pakas izmēri ir atbilstoši, sūtījums vēl pirms tā saņemšanas Latvijā, automātiski tiek iešķirots uz norādītajai piegādes adresei tuvāko Smartpost vietu, kas nepārsniedz 1 km attālumu pilsētās un 3 km pārējās teritorijās (mērot tiešā līnijā uz kartes).

Lai izvairītos no situācijām, pie kurām Jūs kā saņēmējs noteikti vēlaties pakas piegādi uz norādīto adresi, bet paka tomēr tiek novirzīta uz paku izsniegšanas punktu, lūdzam precizēt piegādes pakalpojuma nosacījumus, sazinoties ar nosūtītāju pirms pirkuma veikšanas.

Tiklīdz sūtījums tiks saņemts Latvijā, to novirzīsim uz piegādi:

  • pirms piegādes Jūs saņemsiet kurjera zvanu vai īsziņu (SMS), ja piegāde būs ar kurjeru uz adresi. Ja piegādes brīdī Jūs nebūsiet uz vietas un kurjeram nebūs iespējas ar Jums sazināties, Jūsu pastkastītē tiks atstāts paziņojums par piegādes mēģinājumu vai nosūtīta īsziņa. Lai vienotos par atkārtotu sūtījuma piegādi, lūdzam sazināties ar mums, aizpildot pieteikumu mājas lapā https://itella.lv/sazinieties-ar-mums/pieteikt-atkartotu-piegadi/
  • uz Jūsu mobilo telefonu tiks nosūtīta īsziņa (SMS) par pakas izņemšanu, ja sūtījums tiks ievietots Smartpost terminālī vai paku punktā. Īsziņā Jums tiks nosūtīts unikālais PIN kods, kā arī Smartpost vietas adrese un instrukcija sūtījuma saņemšanai. Lūdzam izņemt Jūsu sūtījumu pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 7 kalendāro dienu laikā. Neizņemtie sūtījumi pēc noteiktā uzglabāšanas dienu skaita tiek atgriezti nosūtītājiem.

Ja Jums rodas papildus jautājumi vai neskaidrības par piegādes kārtību, lūdzam sazināties ar mūsu Klientu apkalpošanas speciālistiem, kas Jums sniegs atbalstu un palīdzēs rast risinājumu problēmsituācijās. Mūsu Klientu Servisa kontakti atrodami sadaļā Kontakti


Vairāk jaunumu