Lūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Izskatās, ka Jūsu pārlūkprogramma vairs netiek atbalstīta. Lūdzu, atjauniniet pārlūkprogrammu, lai iegūtu drošāku un efektīvāku pārlūkošanas pieredzi.


Lūdzu, izmantojiet vienu no šīm pārlūkprogrammām:

Itella LatviaItella Latvia

Ilgtspēja

Ilgtspējīga attīstība

Ilgtspēja ir viens no galvenajiem faktoriem Itella Latvija attīstības stratēģijā. Mēs vēlamies mazināt ietekmi uz vidi, cilvēkiem un sabiedrību. Ir svarīgi, nospraužot mērķus, izmantot savu pieredzi un resursus, lai uzlabotu mijiedarbību ar apkārtējo vidi. Itella vērienīgie centieni vides jomā tam ir labs piemērs – mūsu mērķis ir līdz 2030. gadam kļūt par oglekļa bezizmešu uzņēmumu.

Transports

Virzība uz emisiju samazināšanu – oglekļa nulles līmenis 2030. gadam!

Transporta nozare ir viena no vides piesārņojumu veicinošām kā Latvijā, tā Eiropas Savienībā. 2023. gadā Itella Latvija mērķis ir samazināt CO2 emisijas vismaz par 10%, optimizējot savu transporta loģistiku.

Savukārt starptautiskās Posti grupas ietvaros Itella mērķis ir līdz 2030. gadam kļūt par bezoglekļa uzņēmumu transporta jomā.
Posti ir pasaulē pirmais uzņēmums savā nozarē, kura nulles emisiju mērķi ir apstiprināti ar iniciatīvu “uz zinātni balstīti mērķi” (SBTi).

Vide

Samazinām darbības pēdas

Itella Latvija ir ilgtspējīga loģistikas kompānija, kas rūpējas par vidi un ar dažādām aktivitātēm veicina ekoloģiskā nospieduma samazināšanu. Pieņemot biznesa lēmumus, mēs ne tikai ņemam vērā finanšu rādītājus, bet arī savas darbības sociālo un vides ietekmi.

Vēl vairāk, papildus mūsu uzņēmuma darbības pēdu samazināšanai, mēs vēlamies dot savu ieguldījumu arī apkārtējās vides uzlabošanā.

Cilvēki un sabiedrība

Sociāli atbildīgs uzņēmums

Pasaule mums apkārt ātri mainās, tāpat kā mainās Itella. Itella darbības pamatā ir vērtības, apņemšanās un pārliecība, ka mums kā sociāli atbildīgam uzņēmumam ir jārāda labs piemērs.

Tam ir liela nozīme mūsu ikdienas darbā, kā mēs vadām uzņēmumu un riskus.

Nemitīga attīstība

Itella – ceļā uz zaļāku nākotni.

Bišu darba efektivitāte iedvesmo. Ceļā no zieda uz medus šūniņu liekas kustības nenotiek. Dodoties ceļā, bites apputeksnē kultūraugus, kas mums, cilvēkiem, nodrošina pārtiku.

Itella mēs strādājam līdzīgi – pārvietojamies no vienas vietas uz nākamo, lai savāktu un atbildīgi piegādātu jūsu sūtījumus, turklāt to darām pēc iespējas efektīvāk un ar iespējami mazāku emisiju daudzumu, lai palīdzētu uzturēt mūsu zemi tīrāku.