Lūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Izskatās, ka Jūsu pārlūkprogramma vairs netiek atbalstīta. Lūdzu, atjauniniet pārlūkprogrammu, lai iegūtu drošāku un efektīvāku pārlūkošanas pieredzi.


Lūdzu, izmantojiet vienu no šīm pārlūkprogrammām:

Itella LatviaItella Latvia

Ilgtspējīga attīstība: transports

Ilgtspējīga attīstība: transports

Virzība uz emisiju samazināšanu – oglekļa emisiju nulles līmenis 2030. gadā

Transporta nozare ir viena no piesārņojošākajām gan Latvijā, gan visā Eiropas Savienībā. 2023. gadā Itella Latvija ir uzstādījusi par mērķi samazināt CO2 emisijas vismaz par 10%, optimizējot savu transporta maršrutēšanu.

Būdama starptautiskas Posti grupas ietvaros, Itella mērķis ir līdz 2030. gadam kļūt par nulles emisiju oglekļa uzņēmumu. Posti ir pasaulē pirmais un šobrīd vienīgais uzņēmums savā nozarē, kura neto nulles mērķi ir apstiprināti ar iniciatīvu “zinātnē balstīti mērķi” (SBTi).

  • Itella pastāvīgi iegulda videi ilgtspējīgu sūtījumu transportēšanas risinājumu izstrādē.
  • Lai mūsu sūtījumu pārvadāšanas pakalpojums kļūtu videi draudzīgāks, mēs ieviesīsim elektriskos mikroautobusus. Pirmais no šiem mikroautobusiem paku piegādi sāka jau 2022. gada rudenī. Tajā pašā gadā uz Neste My atjaunojamo dīzeļdegvielu pārslēdzām 10 transportlīdzekļus – pateicoties šai degvielai, uzņēmums var samazināt savu oglekļa emisiju nospiedumu pat par 90%, salīdzinot ar tradicionālās fosilās degvielas izmantošanu.
  • Mūsu jaunais terminālis piedāvās iespēju uzlādēt elektromobiļus. Kad būsim pabeiguši savu elektrouzlādes infrastruktūru, sāksim pakāpeniski palielināt elektrisko kravas transportlīdzekļu skaitu uzņēmuma autoparkā.
  • Lai samazinātu mūsu paku transportēšanas pakalpojumu ietekmi uz vidi, mēs optimizēsim Smartpost Itella paku piegādes maršrutus, lai samazinātu nobraukumu, laiku un troksni, tādējādi saudzējot vidi.