Lūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Izskatās, ka Jūsu pārlūkprogramma vairs netiek atbalstīta. Lūdzu, atjauniniet pārlūkprogrammu, lai iegūtu drošāku un efektīvāku pārlūkošanas pieredzi.


Lūdzu, izmantojiet vienu no šīm pārlūkprogrammām:

Itella LatviaItella Latvia

Par Itella

Promotions

Itella Logistics ir starptautisks loģistikas uzņēmums

Mēs esam daļa no Posti Grupas

Itella Logistics SIA ir starptautiska loģistikas kompānija, kas ietilpst Somijas Posti grupā. Biznesa klientiem mēs piedāvājam sauszemes, kontraktloģistikas, noliktavas un kurjeru pakalpojumus.

20
gadu pieredze

130 000
pakas mēnesī

4000
kravas mēnesī

1100
biznesa klienti

Mūsu klienti:

  • Mazumtirdzniecības uzņēmumi
  • Vairumtirdzniecības kompānijas
  • Ražošanas sektors
  • E-komercija

Mūsu vērtības:

Uzticamība
Mēs esam pārredzams partneris un darba devējs, un mēs dodam priekšroku atklātai un tiešai komunikācijai. Mēs pildām savus solījumus un uzņemamies atbildību arī tad, kad notiek neparedzēti notikumi.

Cieņa
Mēs esam uzticami kā partneris un darba devējs. Atklātība ir mūsu saziņas pamats. Mēs pildām savus solījumus, uzņemoties atbildību arī tad, ja notiek neparedzētais.

Izaugsme
Mēs nepārtraukti mācāmies un pilnveidojam savas prasmes, lai labāk apkalpotu mūsu klientus. Mēs vienmēr esam zinātkāri, atvērti pārmaiņām un vēlamies būt proaktīvi pārmaiņu veidotāji.

Mūsu prakse

Mūsu uzņēmuma mērķis ir darboties atbildīgi. Zemāk Jūs varat iepazīties ar galvenajām vadlīnijām, kuras ir apstiprinājis Itella mātes uzņēmums un kuras mēs ievērojam savā ikdienas darbā.

Itella Logistics SIA
administrācija

Itella telefons
+371 6 7815 900
office.riga@itella.com

Nāc strādāt pie mums

Atrodiet izaicinājumus, kas jūs iedvesmo.

Sertifikāti

Itella Logistics SIA ir ieviesta sertificēta vadības sistēma atbilstoši starptautiskajiem standartiem

Kvalitātes vadības sistēmas standarts LV EN ISO 9001:2015

Definē kvalitātes vadības principus, kas ļauj uzņēmumam sistemātiski un nepārtraukti pilnveidoties, uzlabot tā vadību, lēmumu pieņemšanu, procesu vadības sistēmu, klientu apkalpošanu un iekšējo darba vidi. Šis standarts ir uzņēmuma veiksmīgas attīstības pamats.

Vides vadības sistēmas standarts LV EN ISO 14001:2015

Uzņēmuma sertifikācija saskaņā ar ISO 14001 norāda uz uzņēmuma atbalstu vides aizsardzībai, tostarp tīru tehnoloģiju un materiālu izmantošanai uzņēmējdarbībā.

Ielādējiet Itella logo

Šeit jūs varat lejupielādēt Itella logo dažādos formātos