Sarūpējiet dāvanas Ziemassvētkiem savlaicīgi!

Novembrī sākas vietējo un starptautisko paku piegādes “karstā” sezona, kam impulsu piešķir dažādas e-veikalu iepirkšanās atlaides, kā Melnā Piektdiena, starpsezonas izpārdošana  u.c. Tomēr dāvanu pirkšanas kulminācija iestājas decembrī, kad lielākā daļa patērētāju sāk Ziemassvētku dāvanu medības.  Šeit 4 iemesli, kāpēc ir vērts Ziemassvētku dāvanas pasūtīt savlaicīgi!

1. Savlaicīgi iegādātas dāvanas ir pārdomātākas

Savlaicīgi domājot par Ziemassvētkiem un pērkot dāvanas, tās ir pārdomātākas nekā steigā iegādātās. Draugus vai ģimeni noteikti iepriecināsiet ar personisku un gudri izvēlētu dāvanu, nevis pēdējā brīža ķērienu no veikalā pieejamajiem dāvanu komplektiem. Turklāt agrīna plānošana sniedz iespēju iegādāties preces atlaižu maratonos par izdevīgākām cenām un ietaupīt naudu.

2. Sūtījumu piegādes termiņi pirmssvētku laikā ir ilgāki nekā parasti

Smartpost Itella iesaka gan vietējos, gan starptautiskos pirkumu pasūtījumus veikt jau šodien, jo tuvāk svētkiem sūtījumu piegādes laiks ir garāks nekā parasti. Šogad situāciju vēl vairāk sarežģī gaisa satiksmes ierobežojumi, kas var radīt vēl ilgāku kavēšanos precēm, kas pasūtītas no attālākiem galamērķiem. Jo savlaicīgāk pasūtīsiet- jo mierīgāks prāts, ka sūtījumu saņemsiet laikā.

3. Pietiekami daudz laika, lai atgrieztu nepiemērotu preci

Ja pirkumi veikti savlaicīgi, jums būs pietiekami daudz laika, lai atgrieztu vai samainītu nepiemērotu preci. Mūsu nesen veiktā aptauja par iepirkšanos tiešsaistē Latvijā atklāj, ka aptuveni 8% patērētāju plāno atgriezt vai nomainīt pēdējo pasūtījumu, jo dažkārt pasūtītās preces kāda iemesla dēļ nav piemērotas. Tāpēc vienmēr ir prātīgi ieplānot laiku neparedzētām situācijām.

4. Dāvana sev – miers un brīvdienas bez stresa

Vissvarīgākā dāvana sev ir mierīgs prāts un pārliecība, ka visi nepieciešamie Ziemassvētku pirkumi ir veikti laikā. Turklāt, laicīgi pasūtot dāvanas,  pirmssvētku laiku var vērtīgāk pavadīt  kopā ar ģimeni un draugiem.


Vairāk jaunumu