Kā mūs atrast

Itella biroja, noliktavas un sūtījumu termināla adrese – Dzirnieku iela 24, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167.

Esam ērti sasniedzami, braucot no Rīgas ar 22.maršruta autobusu līdz pieturai “Priežkalni” vai galapunktam “Lidosta”, un tad mērojot atlikušo nelielo attālumu ar kājām. Attālums no abām pieturām līdz mūsu birojam ir līdzīgs.

Ja esat nolēmuši braukt ar automašīnu, tad izvēlieties virzienu uz lidostu “Rīga”. Tuvojoties lidostai un pabraucot garām noliktavu kompleksam Lidostas Parks, ieņemiet kreiso malējo joslu, krustojumā sagaidiet zaļo papildus sekcijas luksofora gaismu un nogriezieties no šosejas. Turpiniet ceļu turoties ceļa labajā pusē. Mūsu birojs atradīsies ceļa kreisajā pusē.

Ja būsiet ieradies saņemt sūtījumu, varēsiet novietot savu auto paku izsniegšanas punkta autostāvvietā.

Ja vēlēsieties saņemt mūsu pārdošanas speciālistu konsultāciju vai Jums būs norunāta tikšanās ar citiem mūsu uzņēmuma pārstāvjiem, lūdzam sekot norādēm un novietot automašīnu tā, lai netraucētu kravas transporta pārvietošanos.

Loģistikas parka teritorijā ir ierīkota stāvvieta/uzlādes vieta elektoautomobiļiem un īpaši apzīmēta auto novietošanas vieta cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Jaunajās telpās esam padomājuši arī par papildus ērtībām sūtījumu saņēmējiem, izveidojot speciālu paku izsniegšanas punktu ar Smartpost paku termināli tiem Klientiem, kuri izvēlēsies sūtījumu saņemt mūsu birojā.

Itella biroja un paku izsniegšanas punkta darba laiks katru darba dienu no 8.30-18.00.


Vairāk jaunumu