Lūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Izskatās, ka Jūsu pārlūkprogramma vairs netiek atbalstīta. Lūdzu, atjauniniet pārlūkprogrammu, lai iegūtu drošāku un efektīvāku pārlūkošanas pieredzi.


Lūdzu, izmantojiet vienu no šīm pārlūkprogrammām:

Itella LatviaItella Latvia

Kampaņas nosacījumi

 1. Kampaņu organizē un īsteno Itella Logistics SIA (turpmāk tekstā – Kampaņas organizators), Dzirnieku iela 24, Mārupe, Mārupes nov. LV-2167, Latvija.
 2. Kampaņas norises kārtība ir izklāstīta šajos noteikumos un nosacījumos. Visi lēmumi, ko Kampaņas organizators pieņem Kampaņas norises laikā, ir galīgi un saistoši visiem Kampaņas dalībniekiem.
 3. Kapmaņas periods: 14.08-03.09.2023.
 4. Lai piedalītos Kampaņā, ir jāizspēlē spēle “Vai esi gudrāks par 3. klases skolēnu?” Kampaņas tīmekļa vietnē https://itella.lv/vai_esi_gudraks/. Spēle ir spēkā no 14.08-03.09.2023. un reģistrēties dalībai balvu izlozē, izmantojot spēlē esošo veidlapu.
 5. Kampaņā nevar piedalīties Itella Latvija darbinieki un viņu ģimenes locekļi.
 6. Pēc Kampaņas beigām akcijas organizators starp visiem reģistrētajiem dalībniekiem izlozēs šādas balvas: 2 dāvanu kartes 20 € vērtībā, 3 zivju eļļas iepakojumus (nodrošina internetaptieka.lv).
 7. Balvas netiks apmainītas pret naudu vai citiem priekšmetiem.
 8. Balvu ieguvēju vārdi tiks publicēti kampaņas tīmekļa vietnē https://itella.lv/vai_esi_gudraks/.
 9. Rīkotājs sazināsies ar balvu ieguvējiem ne vēlāk kā 08.09.2023. pa e-pastu. Balvas tiks nodotas uzvarētājiem izmantojot Smartpost paku termināļus vai caur e-pastu.
 10. Rīkotājs nav atbildīgs par jebkādiem zaudējumiem, kas radušies Kampaņas uzvarētājiem piešķirto balvu izmantošanas rezultātā. Rīkotājs nav atbildīgs arī par jebkādiem zaudējumiem vai kaitējumu, kas radies trešajām personām Kampaņas uzvarētājiem piešķirto balvu izmantošanas rezultātā.
 11. Tiek uzskatīts, ka, piedaloties Kampaņā, dalībnieks ir piekritis savu personas datu apstrādei Kampaņas ietvaros. Apstrādājot personas datus, Kampaņas organizators ievēro Latvijas Republikas tiesību aktus.
 12. Ar Kampaņas saistītu jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar marketing@itella.com.
 13. Kampaņas rīkotājs patur tiesības vienpusēji izbeigt Kampaņu pirms termiņa, neizlozēt balvas un/vai nepiešķirt balvas uzvarētājiem, nekavējoties paziņojot par to Kampaņas dalībniekiem tīmekļa vietnē vai citā piemērotā veidā.