Lūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Izskatās, ka Jūsu pārlūkprogramma vairs netiek atbalstīta. Lūdzu, atjauniniet pārlūkprogrammu, lai iegūtu drošāku un efektīvāku pārlūkošanas pieredzi.


Lūdzu, izmantojiet vienu no šīm pārlūkprogrammām:

Itella LatviaItella Latvia

Kas ir sīkdatnes?

MĒS IZMANTOJAM SĪKDATNES MŪSU TĪMEKĻA VIETNĒ

Mēs lūgsim Jūsu piekrišanu izmantot šīs sīkdatnes, kas nav obligāti nepieciešamas, lai iespējotu mūsu tīmekļa vietnes pamatfunkcijas un sniegtu pakalpojumu, kuru Jūs pieprasāt, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni.

Lūdzu, skatiet detalizētu informāciju par mūsu sīkdatnēm un sīkdatņu politiku šeit.

Sīkdatņu politika

Jūsu privātums mums ir svarīgs, un mēs vēlamies, lai Jūs, izmantojot šo tīmekļa vietni, justos droši. 

Jūs varat jebkurā laikā mainīt savu izvēli sīkdatņu iestatījumos vai izdarīt to, mainot pārlūka iestatījumus. Jums var būt nepieciešams arī mainīt pārlūka iestatījumus un manuāli izdzēst sīkdatnes, lai notīrītu ierīci no iepriekš ievietotajām sīkdatnēm. 

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir maza teksta datne, kas pēc savienojuma ar tīmekļa vietni tiek saglabāta Jūsu pārlūkā. Šajā politikā, atsaucoties uz sīkdatnēm, ir ietvertas arī citas līdzīgas tehnoloģijas un rīki, kas apkopo un glabā informāciju Jūsu pārlūkā, un dažos gadījumos tie nodod šādu informāciju trešām personām. Piemēri ietver pikseļus, vietējo krātuvi, sesiju krātuvi un pirkstu nospiedumu noņemšanu.

Sīkdatnes apkopo informāciju par Jūsu tīmekļa vietnes lietošanas paradumiem un saglabā datus Jūsu ierīcē, lai, piemēram, palīdzētu Jums pieteikties tīmekļa vietnē, izsekot un analizēt Jūsu apmeklējumus mūsu tīmekļa vietnē un pārlūkošanas uzvedību, lai mūsu tīmekļa vietne darbotos vai strādātu efektīvāk utt..

Vietnes Jūs “atcerēsies” un “atpazīs”. To var izdarīt, ievietojot sīkdatnes trīs dažādos veidos:

 • Sesijas sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu ierīcē pārlūka sesijas laikā. Sesija ir beigusies, tas ir, līdz brīdim, kad pārlūkā aizverat logu.
 • Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas Jūsu ierīcē starp pārlūka sesijām, kas ļauj atcerēties Jūsu izvēles vai darbības visā tīmekļa vietnē (vai dažos gadījumos dažādās tīmekļa vietnēs) un saglabāt līdz brīdim, kad Jūs pats (-i) to izdzēsīsiet. Tas attiecas uz vietējo krātuvi.
 • Ierobežota laika sīkdatņu darbības laiks ir iepriekš noteikts. Dažādu sīkdatņu darbības laiks var atšķirties.

Jūs vienmēr varat piekļūt savam pārlūkam un izdzēst jau ievietotās sīkdatnes.

Trešo personu sīkdatnes

Ir pirmo personu sīkdatnes, kuras tieši iestata Itella un šī tīmekļa vietne, kuru apmeklējat. Ir arī trešo personu sīkdatnes, kuras iestatījis kāds cits, nevis Itella, piemēram, mūsu partneri un cits domēns. Tas notiek, ja mūsu tīmekļa vietnē ir iekļauti elementi no citiem domēniem, piemēram, attēli, sociālo mediju spraudņi vai reklāma.

Mēs mūsu tīmekļa vietnē izmantojam trešo personu sīkdatnes. Digitālai saziņai Itella izmanto ārējās platformas, tostarp Facebook, Instagram, Youtube, Google Maps, Google Marketing Platform un Google Ads. Lai reklamētu un pārraudzītu reklāmas rezultātus, šīs platformas izmanto gan pirmās, gan trešās personas sīkdatnes, kā arī līdzīgas tehnoloģijas.

Trešās personas sīkdatnes var izmantot vairākas tīmekļa vietnes, lai saprastu un izsekotu, kā Jūs pārlūkojat dažādas tīmekļa vietnes. Itella saņem informāciju no šīm sīkdatnēm, taču informāciju var izmantot arī citiem mērķiem, ko noteikušas trešās personas. Uz trešās puses sīkdatnēm, kas atrodamas mūsu tīmekļa vietnē, attiecas attiecīgā trešo personu konfidencialitātes politika. 

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnēs

Lai Jūs varētu labāk kontrolēt, kādas sīkdatnes tiek izmantotas mūsu vietnē, un tādējādi vieglāk noteikt, kā sīkdatnes var izmantot, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, mēs esam definējuši trīs dažādas sīkdatņu kategorijas. Šīs kategorijas ir definētas, pamatojoties uz mērķiem, kādiem izmanto sīkdatnes un ar sīkdatnēm apkopoto informāciju. 

Mēs esam noteikuši šādas trīs sīkdatņu kategorijas. Visās kategorijās ir sīkdatnes, kas nozīmē, ka datus pārsūta trešo personu pakalpojumu sniedzējiem.

 • Nepieciešamās sīkdatnes
  Šīs sīkdatnes ir vajadzīgas, lai mūsu tīmekļa vietne darbotos drošā un pareizā veidā. Nepieciešamās sīkdatnes ļauj Jums pārlūkot mūsu tīmekļa vietni un nodrošināt Jūsu pieprasīto pakalpojumu. Nepieciešamās sīkdatnes ļauj darboties tīmekļa vietnes pamatfunkcijām.
 • Statistikas un analīzes sīkdatnes
  Šīs sīkdatnes sniedz mums informāciju par to, kā Jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni, un ļauj mums uzlabot lietotāja pieredzi.
 • Tirgvedības sīkdatnes
  Šīs sīkdatnes palīdz mums un mūsu partneriem parādīt personalizētas un atbilstošas ​​reklāmas, pamatojoties uz Jūsu pārlūkošanas uzvedību mūsu tīmekļa vietnē, pat tad, kad vēlāk apmeklējat citas tīmekļa vietnes. Šīs kategorijas sīkdatnes izmanto mērķtiecīgai tirgvedībai un profilēšanai neatkarīgi no tā, kuru (-as) ierīci (-es) esat izmantojis (-usi). 

Kā kontrolēt sīkdatņu izmantošanu

Mēs saglabājam Jūsu izvēli 12 mēnešus, ja vien Jūs neatsaucat savu piekrišanu. Tad mēs Jums atkal jautāsim. Ņemiet vērā, ka dažu sīkdatņu darbības laiks pārsniedz šos 12 mēnešus. Tādēļ Jums, iespējams, būs jāmaina pārlūka iestatījumi un manuāli jāizdzēš visas sīkdatnes.

Jūs varat bloķēt sīkdatnes, aktivizējot pārlūka iestatījumus, kas neļauj iestatīt visas vai dažas sīkdatnes. Tomēr sīkdatņu bloķēšana var izraisīt tīmekļa vietnes pakalpojumu nepareizu darbību, un dažas būtiskas funkcijas var nedarboties. Lai iegūtu papildinformāciju par sīkdatnēm, to pārvaldību un sīkdatņu dzēšanu, apmeklējiet vietni www.allaboutcookies.org, www.youronlinechoices.com un pārlūka sadaļu “Palīdzība”.

“Nesekot” signāli

Ja esat savā pārlūkā izvēlējies (-usies) iespējot funkciju “Nesekot”, mēs automātiski neliksim Jūsu ierīcē tirgvedības sīkdatnes. Sīkdatņu iestatījumos varat izdarīt citas izvēles.

Vairāk informācijas

Itella nopietni uztver Jūsu privātumu. 

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šo sīkdatņu politiku. Mēs publicēsim mainīto sīkdatņu politiku mūsu tīmekļa vietnē, vajadzības gadījumā pārlūkā izceļot paziņojumu par to.