Lūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Izskatās, ka Jūsu pārlūkprogramma vairs netiek atbalstīta. Lūdzu, atjauniniet pārlūkprogrammu, lai iegūtu drošāku un efektīvāku pārlūkošanas pieredzi.


Lūdzu, izmantojiet vienu no šīm pārlūkprogrammām:

Itella LatviaItella Latvia

Sūtījumiem droša vide vasarā – iekštelpu paku termināļi

Vasaras siltajās dienās ir vērts izvēlēties paku termināļus iekštelpās

Siltajā vasaras laikā saules uzkarsētajos paku termināļos ir apdraudēta temperatūras jutīgo produktu kvalitāte. Pārāk augsta temperatūra var ietekmēt kosmētiku, zāles, pārtikas produktus, kā arī elektroniku. Lai no tā izvairītos, iesakām pirkumu piegādei izvēlēties iekštelpu paku termināļus.

Smartpost ir lielākais iekštelpu paku termināļu tīkls Baltijas valstīs, un sadarbībā ar mātes kompāniju Posti – arī Somijā. Visi Smartpost paku termināļi atrodas iekštelpās – veikalos, tirdzniecības un biznesa centros.

Pasūtot preces, svarīgi ievērot, kāda ir ražotāja noteiktā uzglabāšanas temperatūra. Daudziem ikdienas produktiem ir nepieciešama pareiza uzglabāšana siltā laikā, pretējā gadījumā var ciest to kvalitāte.

Arī ražotājiem vai izplatītājiem, gādājot par preces nosūtīšanu klientiem, ir svarīgi pievērst uzmanību, kāda uzglabāšanas temperatūra ir piemērota konkrētajam produktam, un izvēlēties atbilstošu nosūtīšanas veidu, lai klients preci saņemtu atbilstošā kvalitātē.

Īpaša uzmanība – medikamentiem, kosmētikai un pārtikai

Īpaša uzmanība jāpievērš medikamentiem un dažādiem kosmētikas un pārtikas produktiem. Arī uztura bagātinātāji, sadzīves ķīmija, dažādi aerosoli, fotopreces un elektronika var būt jutīga pret temperatūras svārstībām. Piemēram, ja maksimālā preces uzglabāšanas temperatūra ir +25°C, bet ārā ir +20°C, tad paku terminālī, kuru apspīd saule, temperatūra var paaugstināties krietni vairāk. Noteikti esat ievērojuši, ka saulē stāvošas automašīnas salonā ļoti īsā laikā temperatūra var uzkāpt neticami augstu.

Tāpēc siltā un karstā laikā ir vērts sūtīt preces vai nu uz iekštelpu paku termināli, vai ar kurjeru, kas preci piegādās atbilstoši prasībām.

Temperatūras un laikapstākļu ietekme ir viens no iemesliem, kādēļ Smartpost paku termināļi atrodas iekštelpās. Tas ir droši paku saturam un arī ērti paku nosūtītājiem un saņēmējiem.

Kontakti uzņēmējiem par Smartpost pakalpojumiem preču nosūtīšanai:

Tālr. +371 67815905

E-pasts: sales.lv@itella.com