Pārcelšanās uz jaunām telpām

Itella biroja, noliktavas un sūtījumu termināla jaunā mājvieta no šī gada 4.septembra būs industriālais parks GREEN PARK Mārupē, starptautiskās lidostas “Rīga” tuvumā.

Izvēloties jauno atrašanas vietu, ņēmām vērā GREEN PARK izvietojumu, būvniecībā izmantoto materiālu un tehnoloģisko risinājumu kvalitāti, iespējas turpināt izaugsmi. GREEN PARK atrašanās lidostas “Rīga” tuvumā, nelielais attālums līdz pilsētas centram, kā arī izteiktā tendence šai teritorijai veidoties par loģistikas pakalpojumu sniedzēju centru bija svarīgi iemesli mūsu izvēlē.

Esošajās telpās Ķekavas pagasta Ciedros Itella atradās jau pietiekami ilgu laiku tāpēc, sekojot straujajai izaugsmei pēdējā laikā, objektīvi radās nepieciešamība meklēt paplašināšanās iespējas.

GREEN PARK būvniecības procesā īpaša uzmanība ir pievērsta ēkas maksimālai energoefektivitātes nodrošināšanai un inovatīvu tehnoloģiju izmantošanai, izmantots jaunākās paaudzes programmējams LED apgaismojums, apkure un dzesēšanas sistēma ar paneļiem sienās, kā arī citas jaunākās tehnoloģijas.

Itella mātes uzņēmums POSTI aktīvi piedalās globālās sasilšanas samazināšanas iniciatīvās, tāpēc Itella pārcelšanās uz Green Park ir nozīmīgs solis šīs iniciatīvas atbalstam.


Vairāk jaunumu