Kāpēc Smartpost

Smartpost ir drošs un ērts veids, kā nosūtīt Tavu paku pa Latviju, uz Baltiju, Somiju un EU

 
 
 

Sūti droši! Tava paka būs drošībā jebkuros laikapstākļos

Smartpost paku termināļi vienmēr atrodas iekštelpās. Tas pasargā Tavu paku no nelabvēlīgu laikapstākļu ietekmes, kas varētu apdraudēt tās satura kvalitāti.

Ar Smartpost Tev nav jāuztraucas, ka aukstums, karstums vai mitrums piekļūs Tavai pakai un sabojās tās saturu.

Ja Tu gribi nosūtīt vai esi pasūtījis lietas, kas ir īpaši jūtīgas pret apkārtējās vides svārstībām (piemēram, medikamentus, kosmētiku, uztura bagātinātājus, pārtikas produktus, foto preces, elektroniku, kontaktlēcas utml.), tad piegāde ar Smartpost ir gudra, pareiza un droša izvēle.

Nosūti un saņem paku bez rindas!

Smartpost termināļa unikālais risinājums nodrošina to, ka vairāki cilvēki vienlaicīgi var nosūtīt vai izņemt savas paciņas. Tev nav jāgaida rindā uz piekļuvi kopējam monitoram, lai atvērtu vajadzīgo nodalījumu. Vienkārši ej un atver sava nodalījuma durtiņas ar unikālu PIN kodu.

 
 
 

Droša, vienkārša un ērta piekļuve sūtījumiem

Smartpost termināļi izvietoti ērti pieejamās vietās — veikalos, tirdzniecības un biznesa centros. Pakas nosūtīšanu vai sūtījuma izņemšanu neapgrūtina laikapstākļi vai tumšās diennakts stundas, jo Smartpost vietas ir pieejamas tikpat ilgi, kamēr tās ir atvērtas citiem pakalpojumiem.

Ārā slikts laiks? Nekādu problēmu! Nosūti vai saņem savu paciņu ērti – lietus vai aukstums Tev netraucēs. Tas ir īpaši svarīgi, ja Tev līdzi ir mazi bērni vai pilnas rokas ar iepirkumiem.

 
 
 

Ātra paku piegāde Baltijas valstīs un uz Somiju

Smartpost paku termināļi kopā ar Smartpost paku punktiem (mūsu lielākais partneris ir Narvesen) Latvijā veido strauji augošu tīklu. Šobrīd pieejamas jau vairāk nekā 190 Smartpost vietas, kas kopā ar Lietuvas, Igaunijas un Somijas tīkliem sastāda vairāk nekā 2900 piegādes punktus.

 
 
 

Esi gatavs nosūtīt savu paku ar Smartpost?