Lūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Izskatās, ka Jūsu pārlūkprogramma vairs netiek atbalstīta. Lūdzu, atjauniniet pārlūkprogrammu, lai iegūtu drošāku un efektīvāku pārlūkošanas pieredzi.


Lūdzu, izmantojiet vienu no šīm pārlūkprogrammām:

Itella LatviaItella Latvia

Kā atgriezt paku

Pakas atgriešanu sūtītājam var veikt tikai, pamatojoties uz zemāk aprakstītajiem paku pakalpojumiem.
Ja esat saņēmis paku ar DHL sūtījuma uzlīmi “Weltpaket” vai “Paket International”, lūdzu, vērsieties vietējā pasta nodaļā, lai veiktu pakas atgriešanu..
Ja esat saņēmis paku ar sūtījuma uzlīmi “DHL Parcel Connect” vai “GLS Itella” – Jūs varat atgriezt sūtījumu ar Itella, ja Sūtītājs Jūsu pakā ir ievietojis uzlīmi “Return” (Atgriešana).

JA JŪS ESAT SAŅĒMIS PAKU AR ATGRIEŠANAS UZLĪMI

Atgriezt paku Smartpost paku terminālī

  • Dodieties uz my.smartpost.lv. Kreisās puses izvēlnē izvēlieties “Atgriešana”. Ievadiet atgriešanas numuru (ID) – tas ir norādīts uz Jūsu atgriešanas uzlīmes.
  • Ja pakas atgriešana ir iespējama my.smartpost.lv – Jūs redzēsiet informāciju uz ekrāna, kā atgriezt paku ar Smartpost; sekojiet norādītajiem soļiem.
  • Ja Jums tuvumā nav ērti sasniedzama Smartpost paku termināļa vai Jūsu pakas izmērs ir par lielu Smartpost – lūdzu pasūtiet kurjeru uz savu mājas adresi, aizpildot atgriešanas pieteikuma formu.

Atgriezt paku ar kurjeru

Ja atgriešana nav iespējama my.smartpost.lv – pēc atgriešanas numura ievadīšanas Jūs redzēsiet uz ekrāna paziņojumu “Šo paku nevar atgriezt”. Šādā gadījumā, lūdzu pasūtiet kurjeru uz savu mājas adresi, aizpildot atgriešanas pieteikuma formu.

JA JŪSU PAKAI NAV PIEVIENOTA ATGRIEŠANAS UZLĪME

Lūdzu, sazinieties ar nosūtītāju (piemēram, interneta veikala Klientu apkalpošanas nodaļu) un lūdziet atsūtīt Jums atgriešanas uzlīmi e-pastā; izdrukājiet to un sekojiet iepriekš aprakstītajai atgriešanas procedūrai.

IETEIKUMI ATGRIEŠANAI 

Iepakošana
Lūdzu, rūpīgi iepakojiet savu sūtījumu, izmantojot papildus iekšējo iepakojumu, ja tas ir nepieciešams. Ārējam iepakojumam ir jābūt no izturīga un stingra materiāla. Lūdzu, izmantojiet kvalitatīvu sūtījuma aizlīmēšanas metodi, it īpaši, ja pakas saturs ir smags. Detalizēti iepakošanas ieteikumi ir atrodami šeit.

Uzlīmes pievienošana iepakojumam
Lūdzu, pielīmējiet uzlīmi ārējam iepakojumam tā, lai uzlīme netiktu pārlocīta uz pakas stūriem un lai tā apsegtu sākotnējo uzlīmi, ar kuru sūtījums tika piegādāts. Pareizi uzlīmētai atgriešanas uzlīmei pilnībā jānosedz iepriekšējais uzlīmes svītrkods (lai tas vairāk nebūtu redzams).