Lūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Izskatās, ka Jūsu pārlūkprogramma vairs netiek atbalstīta. Lūdzu, atjauniniet pārlūkprogrammu, lai iegūtu drošāku un efektīvāku pārlūkošanas pieredzi.


Lūdzu, izmantojiet vienu no šīm pārlūkprogrammām:

Itella LatviaItella Latvia

Kādas ir Smartpost priekšrocības?

Informācija un palīdzība
Kādas ir Smartpost priekšrocības?
Kategorija: Piegāde uz Smartpost

Smartpost termināļi un Smartpost veikali (Narvesen) atrodas viegli atrodamās un ērti sasniedzamās vietās. Pakas ir drošībā arī mainīgos laika apstākļos, jo Smartpost termināļi un veikali atrodas iekštelpās un tie ir pieejami paku saņemšanai tikpat ilgi, kamēr konkrētās vietas ir atvērtas citiem pakalpojumiem. Tikai izņēmuma gadījumos Smartpost termināļi un veikali nav pieejami 7 dienas nedēļā. Smartpost vietu adreses un darba laiki ir atrodami sadaļā Smartpost

Smartpost terminālis ir ērts un Latvijā līdz šim unikāls paku piegādes risinājums, pamatojoties uz tā darbības principu. Tas ir jo īpaši ērts brīžos, kad vairākiem cilvēkiem vienlaicīgi ir nepieciešams saņemt paciņu – izmantojot Smartpost, nav jāgaida rindā uz piekļuvi centrālajam monitoram, lai atvērtu vajadzīgo nodalījumu.

Smartpost termināļos un veikalos pakas tiek uzglabātas 7 dienas, ļaujot saņēmējam brīvi plānot savu laiku un apvienot pakas saņemšanu ar iepirkšanos vai citiem pakalpojumiem, kas pieejami attiecīgajā vietā.

Paku izņemšana, balstoties uz unikālo PIN kodu, pieļauj elastīgus risinājumus gadījumos, ja pakas saņemšanu adresāts uztic citai personai un nevar pats ierasties pēc sūtījuma.