Lūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Izskatās, ka Jūsu pārlūkprogramma vairs netiek atbalstīta. Lūdzu, atjauniniet pārlūkprogrammu, lai iegūtu drošāku un efektīvāku pārlūkošanas pieredzi.


Lūdzu, izmantojiet vienu no šīm pārlūkprogrammām:

Itella LatviaItella Latvia

Darbs Itella

Promotions

 

Vakances

Saviem darbiniekiem mēs piedāvājam mūsdienīgu darba vidi un darba instrumentus, bet svarīgākais – interesantu darbu un unikālu pieredzi starptautiskā uzņēmumā. 
Mēs esam atvērti un aicinām pievienoties mūsu komandai strādīgus un ar iniciatīvu apveltītus kolēģus. 
Piedāvājam darbu gan pieredzējušiem profesionāļiem, gan iesācējiem. Ja vēlies pieteikties uz kādu no atvērtajām vakancēm, lūdzu nosūti savu CV, rakstot uz e-pastu darbs.lv@itella.com

Kādēļ Itella?

 Dalīties ar zināšanām, strādājot komandā 

Mums ir svarīgi strādāt kopā vienotā komandā, daloties ar zināšanām, mācoties vienam no otra un stiprinot uzņēmuma vērtības mūsu klientiem, lai veicinātu gan uzņēmuma, gan katra atsevišķa darbinieka attīstību un izaugsmi.

Mūsu kultūra ir atklāta, skaidra un atbildīga 

Godīgums, atbildība un orientācija uz klientu ir mūsu uzņēmuma rīcības kodeksa pamatā.

Ikdienas izaicinājumi, kas iedvesmo

Mēs ticam, ka nepārtraukta mācīšanās un attīstība motivēs un pilnveidos mūsu darbiniekus, palīdzot stiprināt uzņēmuma vērtības mūsu klientiem.

Esi mūsu nākošais lieliskais darbinieks 

Esam atvērti cilvēkiem, kuri mūsu komandā var ienest jaunas perspektīvas un profesionālo pieredzi. Ja Tu meklē darba vietu, kurā tiek novērtēta Tava zinātkāre, aizraušanās un vēlme mācīties, kā arī, ja Tu meklē kolēģus, kuri kā komanda ir gatavi pieņemt jaunus izaicinājumus, tad Tu noteikti esi potenciālais Itella darbinieks.

Kā notiek atlases process?

Ja esi atradis sev interesējošo amatu starp atvērtajām vakancēm, lūdzu, atsūti mums savu pieteikumu.  Izvēlētos kandidātus aicināsim uz interviju. Lūdzu, ņemiet vērā, ka atlases process var ilgt vairākas nedēļas.  Ja Tev rodas kādi jautājumi, droši sazinies ar mūsu personāla vadītāju, rakstot uz e-pasta adresi darbs.lv@itella.com