Lūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Izskatās, ka Jūsu pārlūkprogramma vairs netiek atbalstīta. Lūdzu, atjauniniet pārlūkprogrammu, lai iegūtu drošāku un efektīvāku pārlūkošanas pieredzi.


Lūdzu, izmantojiet vienu no šīm pārlūkprogrammām:

Itella LatviaItella Latvia

Uz kurieni tiks piegādāts mans sūtījums?

Informācija un palīdzība
Uz kurieni tiks piegādāts mans sūtījums?
Kategorija: Sūtījuma izsekošana un piegāde

Jūsu sūtījums, atkarībā no nosūtītāja izvēlētā piegādes pakalpojuma, tiks piegādāts ar kurjeru uz norādīto saņēmēja adresi vai tiks ievietots saņēmēja adresei tuvākajā Smartpost paku terminālī vai paku punktā (Narvesen). Ja sūtījums tiks ievietots Smartpost paku terminālī vai paku punktā, saņēmējam tiks nosūtīta īsziņa (SMS) ar sūtījuma saņemšanas vietas norādēm un unikālo PIN kodu. Ja sūtījums tiks piegādāts ar kurjeru, pirms piegādes kurjers telefoniski sazināsies ar saņēmēju (ja telefona numurs būs pieejams sūtījuma datos).

Svarīgi: Veicot pasūtījumu interneta veikalos, norādītais preču saņēmēja tālrunis tiks norādīts sūtījuma datos un kurjers to varēs izmantot tikai tādā gadījumā, ja Jūs kā pircējs būsiet piekritis savu datu izmantošanai sūtījuma piegādes vajadzībām (atzīmējot attiecīgo ailīti pasūtījuma logā). Ja šāda atzīme netiek veikta, informācija par saņēmēja tālruni sistēmā netiek nodota.